Sede centrale: Str. Pompiliu Eliade, nr. 14A, Constanţa, România
Punto di lavoro: Str. Cumpenei, nr. 63, Constanţa, România
Tel./ Fax: +40 241 559 282
e-mail: office@ecserv.ro
www.ecserv.ro

Filiale Germania: Str. Gerhart Hauptmann, nr. 6, Erkrath
Tel: 0040723541861

Filiale Italia: Str. Gerhart Hauptmann, nr. 6, Erkrath
Tel: 00393288073304
Rappresentanti Romania:

Eduard Schmilevschi
Director General
Tel: 0723541861
ecserv2002@yahoo.com eduard@ecserv.ro
Claudiu Sintea
Director Productie
Tel: 0722317545
csintea@yahoo.com claudiu@ecserv.ro
Luiz Platon
Director Tehnic
Tel: 0722456110
platonluiz@yahoo.com luiz@ecserv.ro
Cristian Decusara
Coordonator Tehnic
Tel: 0730105629
cristian_decusara@yahoo.com cristi@ecserv.ro
Simona-Mariana Marinoiu
Consiliaer Juridic
Tel: 00393288073304
Fax: 00390773638167
simona.marinoiu@yahoo.com simona@ecserv.ro